Hladká výhra doma Chytil nastřílel hattrick, Sigma B zvítězila

Chytil nastřílel hattrick, Sigma B zvítězila

04. 09. 2019 - 20:35

Tým SK Sigma Olomouc B hrál dnes doma zápas vloženého 17.kola MSFL proti Petřkovicím. Béčko nastoupilo vytuněno o několik hráčů z prvoligového kádru. Z těch nejvíce zazářil Mojmír Chytil, který dal všechny tři hanácké góly.

Sigma, posílena o áčkaře Mandouse, Látala, Štěrbu, Zahradníčka, Texla a Chytila, jasně přehrávala. A rozhodla už v prvním poločase. Ve 26. minutě otevřel skóre zápasu chytil, který pak v nastaveném čase první půlky krásný volejem zvýšil na rozdíl dvou branek. Po hodině hry už bylo defenitivině rozhodnuto, když Chytil zkompletoval hattrick.

Další zápas hraje SK Sigma B doma netradičně již v sobotu proti Vrchovině (16.00).

SK Sigma Olomouc B – Odra Petřkovice 3:0 (2:0)

Branky: 26., 45+1 a 59. Chytil. Rozhodčí: Mikyska – Vejtasa, Vostrejž. ŽK: Langer, Grygar – Buček, Baranek, Honiš. Diváci: 120.

SK Sigma B: Mandous - Látal, Štěrba (46. Neuer), David, M. Galus - Zahradníček (90. Beňa), Texl, Grygar, Spáčil, Langer (80. Voleský) - Chytil (70. Baďura). Trenér Augustin Chromý.