Nedařilo se Fotbalistky SK Sigma prohrály na Spartě

Fotbalistky SK Sigma prohrály na Spartě

03. 09. 2023 - 17:05

Ve druhém kole druhé ligy čekal fotbalistky SK Sigma Olomouc opět výjezd do Prahy. Po výhře nad Raptors se jim tentokrát nedařilo, Spartě B polehly vysoko nula k sedmi.

Sigma nezachytila vstup do utkání a od toho se pak odvíjelo vše. Po prvních deseti minutách vedla Spartě 2:0, do pauzy ještě přidala další dvě branky. Po přestávce olomoucké družstvo zvedlo, ale na zvrat už bylo pozdě.

„Věděly jsme, že to bude těžký zápas a také byl. Sparta byla lepším týmem. Nám se tentokrát moc nedařilo, což technický a rychlý soupeř využil. Ve druhém poločase už to od nás bylo lepší, i když jsme v něm inkasovaly dvě branky,“ řekla hráčka Sigmy Elin Berggrenová.

Sparta Praha B – SK Sigma Olomouc 7:0 (5:0)

Branky: 4., 24. A 36. Štastná, 8. a 58. Polcarová, 30. a 55. Freislerová. Rozhodčí: Šulcová – V. Brzková, A. Brzková.  ŽK: Rédová. Diváci: 80.

SK Sigma: Schovajsová – Štěpánová, Barošová, Planičková (54. Zbořřlová), Kr. Hegrová, Ka. Hegrová (61. Sasáková), Baštincová, Kvapilová (71. Veselá), Novotná, Berggrenová. Trenér Miloslav Novotný.