Dnes:3°C

Zítra:1°C

Středa 8.12. Květoslava
Menu

Na repre od 290 korun Lístky na Černou Horu jsou v prodeji

Lístky na Černou Horu jsou v prodeji

08. 05. 2019 - 07:58

Začal předprodej lístků na červnové kvalifikační zápasy české fotbalové reprezentace proti Bulharsku a Černé Hoře. Vstupenky stojí v obou případech od 290 do 690 korun. Fanoušci nákupem podpoří projekty nadačního fondu Kapky naděje.

Národní tým přivítá Bulharsko v pátek 7. června v Generali Areně v Praze na Letné, Černou Horu v pondělí 10. června na Andrově stadionu v Olomouci.

Předprodej probíhá na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz a každý fanoušek si může zakoupit maximálně šest vstupenek.

Místa na stadionech na Letné i v Olomouci jsou rozdělená do tří cenových kategorií. Nejlevnější vstupenky vyjdou na 290 korun, II. kategorie na 490 korun a nejlepší sedačky na 690 korun. Fanoušci, kteří byli na březnovém zápase proti Brazílii, mohou na nákup uplatnit dvacetiprocentní slevu.

„Už dříve jsme avizovali, že touto slevou chceme poděkovat fanouškům za podporu právě v zápase proti Brazílii. Do Edenu přišlo přes devatenáct tisíc diváků, což byla nejvyšší domácí návštěva za posledních dvacet let. Věřím, že fanoušci ve velkém počtu podpoří reprezentaci i proti Bulharsku a Černé Hoře,“ uvedl předseda Fotbalové asociace České republiky Martin Malík.

Slevu je možné uplatnit v „nákupním košíku“ po vložení slevového kódu – prvních dvou písmen BU (zápas s Bulharskem), nebo CH (zápas s Černou Horou) + jedenáctimístného čísla vstupenky z utkání proti Brazílii (např. BU12345678900).

Pro nákup vstupenek na utkání s Bulharskem: BU (Bulharsko) a zadání 11místného čísla vstupenky (např. BU12345678900).

Pro nákup vstupenek na utkání s Černou Horou: CH (Černá Hora) a zadání 11místného čísla vstupenky (např. CH98765432100).

Jeden kód je možné uplatnit na obě vybraná utkání, ale u každého zápasu jen jednou. Slevy se nesčítají.

Vozíčkáři můžou na obě utkání objednávat lístky na e-mailu vstupenky@fotbal.cz.

Každý fanoušek zároveň nákupem vstupenky pomůže potřebným. Česká fotbalová reprezentace podpoří po každém domácím zápase některý z projektů nadačního fondu Kapky naděje – čím víc lidí přijde, tím větší částka bude. Už během červnového srazu navíc zástupci týmu navštíví pacienty v pražské Fakultní nemocnici v Motole.

„Jsem rád, že zápasy reprezentace budou pomáhat dobré věci. Nejen proto doufám, že na Letné i v Olomouci bude co nejvíc fanoušků. Tak jako v březnu v Anglii a doma proti Brazílii. My naše příznivce budeme chtít potěšit dobrými výkony i výsledky. Budou to pro nás možná klíčová utkání celé kvalifikace,“ řekl trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý.

Česká reprezentace bude proti Bulharsku a Černé Hoře hrát o co nejlepší výchozí pozici pro podzimní závěr kvalifikace. Na Euro 2020 postoupí dva nejlepší týmy ve skupině, ve které jsou ještě Anglie a Kosovo.

Další články