Semifinále Superligy Mighty Ducks budou hrát o bronz

Mighty Ducks budou hrát o bronz

12. 06. 2023 - 22:32

V Superlize malého fotbalu budou hrát Mighty Ducks Olomouc o bronzové medaile. V semifinále nestačili na Most. První zápas na hřišti soupeře Hanáci prohráli 2:8, dnešní odvetu na stadionu v Řepčíně 2:7.

Domácí potřebovali vyhrát, aby mohli o postup zabojovat v prodloužení. Ve 4. minutě sice šli do vedení, jenže pak hosté zabrali a první půlku vyhráli pět k jedné. Po přestávce už si náskok uhlídali.

Final Four se hraje v sobotu 24. června v Českém Dubu, Olomoučtí budou mít za soupeře poraženého z dvojice Příbram – Jihlava.

Olomouc Mighty Ducks – Most 2:7 (1:5)

Branky: 4. Galus, 46. Novotný – 18., 23. a 48. Gedeon, 15. a 31. Doleček, 8. Exner, 11. Klíma. Rozhodčí: Pfeifer, Terber.

Mighty Ducks: Kvapil, Kalina – Janotka, Látal, Buček, Galus, Pazdera, Novotný, Kaďorek, Šuba, Mirvald, Kmínek, Waclawik, Vychodil, Hořava, Hegr.