Postup trefil Janotka Mighty Ducks jdou v play-off dál

Mighty Ducks jdou v play-off dál

15. 05. 2023 - 23:06

Superliga malého fotbalu vrcholí zápasy play-off. A bude se to dál týkat týmu Olomouc Mighty Ducks. Hanáci na stadionu v Řepčíně slavili postup přes Hanspaulku, který trefil minutu před koncem prodloužení Tomáš Janotka. Po vyřazení obhájce titulu se Olomoučtí můžou chystat na semifinále.

První zápas v Praze Olomoučtí prohráli 0:2, takže pro boj o postup potřebovali v odvetě výhru v řádné hrací době a pak úspěch v prodloužení, případně penaltách. Povedlo se to náramně. Hanáci Pražany jasně přehrávali a odvetný duel vyhráli po skvělém výkonu jasně a vysoko o čtyři branky. Následovalo prodloužení dvakrát deset minut. To bylo dramaticko-taktické s veselým koncem pro Olomouc. Minut před koncem se parádně uvolnil Janotka a mohlo se slavit.

Olomouc Mighty Ducks – Hanspaulka Praha 5:1 (3:1), v prodloužení 1:0

Branky: 46. a 79. Janotka, 8. a 34. Novotný, 11. Šuba, 21. Látal – 27. Rossmann. Rozhodčí: Sýkora, Tomai.

Olomouc: Kalina – Janotka, Látal, Buček, Galus, Pazdera, Kryl, Kaďorek, Šuba, Mirvald, Kmínek, Waclawik, Omelka, Novotný.