Další tři body Sady porazily Strání, rozhodl Šuba

Sady porazily Strání, rozhodl Šuba

02. 06. 2019 - 09:47

Fotbalisté FK Nové Sady mají v boji o záchranu v divizní skupině D další tři body. Doma v bojovném a dramatickém utkání porazili Strání 2:1.

V prvním poločase branka nepadal, i když domácí ke skórování měli několikrát hodně blízko. Ovšem brankář hostů výtečnými zákroky držel čistí konto. Po přestávce už kapituloval. Nejprve po rohovém kopu, potom se po sólu prosadil Jan Šuba. Hostům se podařilo prohru korigovat až v poslední minutě.

FK Nové Sady – Strání 2:1 (0:0)

Branky: 68. Pošusta, 73. Šuba – 90. Durec. Rozhodčí: Ham – Žurovec, Broskevič. ŽK: Ždánský – Holík, Bruštík, Durec, Palík. Diváci: 130.

FK Nové Sady: Zbořil – Krátký, Popelka, Spurný (89. Novotný), Schlimbach, Škoda, Ďuríček (84. Janeček), Pošusta (75. Boukhatem), Rus, Ždánský, Šuba. Trenér Rostislav Sobek.

Strání: Popelka – Gardian, Holík, Bruštík (81. Kolaja), F. Durec, Palík (81. Mimochodek), Michalec, Čaňo, Fruhauf, Silnica, Čaňo. Trenér Igor Gučík.