Body zůstaly doma Žákyně Sigmy zvítězily nad Líšní

Žákyně Sigmy zvítězily nad Líšní

21. 05. 2023 - 21:28

Starší i mladší žákyně SK Sigma Olomouc o víkendu zabodovaly naplno. Obě družstva si dokázala poradit s Líšní.

Za nádherného počasí, až dá se říci extrémně teplého, kdy rtuť teploměru ukazovala 26 stupňů hrály nejdříve starší žákyně, které celkem s přehledem zvítězily, když do druhého poločasu vstupovaly už s náskokem 2:0. To mladší žákyně to fanouškům na začátku udělali mnohem dramatičtější, když od 20. minuty prohrávaly 0:1. Přesto bojovaly dál a celý poločas na soupeře tlačily. Skórovat a srovnat stav se jim povedlo až ve 38, minutě a bylo vidět, že si chtějí jít pro vítězství. V tempu nepovolovaly a podařilo se jim vstřelit vítězný gól v 57. minutě.

1.liga mladších žákyň

SK Sigma Olomouc -  SK Líšeň 2:1 (0:1)

Branky: 38. a 57. Otiepková - 20. Kaderková. Rozhodčí: Varga. Diváci: 30.
SK Sigma: Faltusová – Pacalová, Krejčovská, Vaculíková, Otiepková, Sklenářová, Pekná, Frantík, Šalamounová, Minářová, Ministrová, Gavendová, Kutajová, Vychodilová, Míšová.

1.liga starších žákyň

SK Sigma Olomouc – SK Líšeň 3:1 (2:0)

Branky: 23. a 72. Mikulová, 13. Přidalová – 73. Dočkalová. Rozhodčí: Brázdil - Šerý, Varga. Diváků: 40.
SK Sigma: Vrobelová – Ježová, Koutná, Kučerková, Bártková, Vyvážilová, Sušilová, Přidalová, Strouhalová, Horáková, Mikulová, Huňková, Vičarová, Konečná, Vargová, Tichá.