První bod v sezóně Fotbalistky SK Sigma remizovaly v Teplicích

Fotbalistky SK Sigma remizovaly v Teplicích

21. 09. 2020 - 15:14

Fotbalistky SK Sigma Olomouc poprvé v novém soutěžním ročníku zabodovaly. Ve 3. kole druhé nejvyšší soutěže remizovaly v Teplicích.

Zápas neměl pro Sigmu ideální start. Ve 3. minutě už prohrávala, ve 32. daly Teplice na dva nula. Ale hostující družstvo se nepoložilo, právě naopak. Ještě do přestávky bylo srovnáno. Nejprve snížila Čislinská, pak dala druhý gól Sigmy Štajgrová, to vše během dvou minut. Po první půlce to tedy bylo 2:2 a tak nakonec utkání dopadlo.

Další zápas hrají fotbalistky SK Sigma v neděli 27. září v Grygově proti Líšni (11.00).

FK Teplice - SK Sigma Olomouc 2:2 (2:2)

Branky: 3. a 32. Motyčková - 37. Čislinská, 39. Štajgrová. Rozhodčí: Kánská – Galbavá, Boroch. ŽK: Procházková – Pěrušková.

SK Sigma: D. Navrátilová  - V. Navrátilová (63. Pěrušková), Muláková, Holcová, Zbořilová - Gnipová, Tanenbergerová (63. Rédová), Štajgrová - Brudná, Barošová (77. Kočišová), Čislinská (63. Ilčíková). Trenér Vlastimil Zeman.