Rozhodlo se po pauze Házenkářky DHK Zora prohrály na Slovensku

Házenkářky DHK Zora prohrály na Slovensku

01. 02. 2021 - 18:12

Po delším čase cestovaly házenkářky DHK Zora Olomouc k mistrovskému utkání na Slovensko. A tentokrát to pro ně moc příjemné nebylo. V Šaľe po prvním poločase ztrácely jen dvě branky, ale ve druhé části zápasu se jim vůbec nedařilo a nakonec vysoko prohrály.

Házenkářky Olomouce zvládly dobře začátek utkání, vedly 6:3 i 12:9. Ještě před přestávkou ale přišel obrat, když domácí nejdřív vyrovnaly na 13:13 a o poločase už vedly 15:13. Po návrtu ze šaten domácí výběr náskok rychle navyšoval a to až na dvanáct branek (26:14, 29:17). Zora ne a ne ztrátu zkorigovat, naopak dobře nastartované Šaľanky vedení ještě navýšily a to až konečný šestnáctibrankový rozdíl.

HK Slovan Duslo Šaľa – DHK Zora Olomouc 37:21 (15:13)

Rozhodčí: Adamkovič, Švarc. Sedmičky: 8/5:3/1. Vyloučení: 1:4.

Šaľa: Furaláková, Vorzáčková – Rácková 6, Obstová 4, Königová 6, Špendlová 1, Ščipová 2, Pocsiková 2/1, Tulipánová 3, Tisajová, Némethová 7/3, Ušiaková 1, Trepáčová 2/1 Pálová, Zlatinská 0/1, Varjassiová 3. Trenér Peter Pčola.
DHK Zora Olomouc: Haládíková, Polášková – Závišková 1/1, Kapsová 3, Jansová 1, Kašpárková 2, Sovová 1, Přikrylová 5, Protivánková, Krajčovičová, Gajdošíková 2, Řezníčková 1, Možíšová, Fryčáková 1, Žůrková, Kubáčková 4/1. Trenér Libor Malínek.