Další body Hokejisté HC Olomouc dali Kladno po prodloužení

Hokejisté HC Olomouc dali Kladno po prodloužení

10. 12. 2023 - 20:04

Druhou výhru po prodloužení v řadě zapsali hokejisté HC Olomouc. Po pátečním vítězství v Litvínově tentokrát zdolali doma Kladno. A opět rozhodl útočník Jan Bambula.

Zápas se pro Moru nevyvíjel dobře. Po první třetině prohrávala o dvě branky. V úvodu druhé snížil Sirota. Také start do poslední dvacetiminutovky byl ve znamení domácího gólu. Dal ho Nahodil a bylo srovnáno na 2:2. Pak mohli Hanáci rozhodnout v řádné hrací době, dali dokonce branku, ale nakonec trefa Orsavy padla až po siréně. Šlo se tedy do prodloužení. To ukončil po čtyřiadvaceti sekundách Bambula.

HC Olomouc – Kladno 3:2 po prodl. (0:2, 1:0, 1:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 21. Sirota (Navrátil), 41. Nahodil (Navrátil), 61. Bambula (Knotek) – 14. Sideroff (Kusý, Pytlík), 17. Smoleňák (Tralmaks, Klepiš). Rozhodčí: Kika, Cabák – Axman, Blažek. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. Diváci: 4797.

HC Olomouc: Sedláček – Ondrušek, Řezníček, Sirota, Škůrek, Černý, Švrček – Kusko, Knotek, Bambula – Plášek, Nahodil, Navrátil – Káňa, Musil, Orsava – Kunc, Anděl, Klimek – Menšík. Trenér Jan Tomajko.

Rytíři Kladno: Bow – Hejda, Dotchin, Ticháček, Martenet, Slováček, Veber – Tralmaks, Klepiš, M. Procházka – Kusý, Pytlík, Sideroff – Strnad, Melka, Smoleňák – Bláha, Babka, Jarůšek. Trenéři: Vejvoda a Skrbek.