Získali dva body Hokejisté HC Olomouc dali Motor na nájezdy

Hokejisté HC Olomouc dali Motor na nájezdy

28. 01. 2024 - 20:15

Hokejisté HC Olomouc získali doma ve 41. extraligovém kole dva body. Po samostatných nájezdech porazili České Budějovice.

Mora prakticky celou základní hrací dobu jen dotahovala. Hosty totiž už po 13 sekundách hry poslal do vedení Ordoš. Za domácí pak srovnal krátce po polovině utkání Klimek. Ještě do konce druhé třetiny pak Motor opět vedl. Olomoucký se potom povedlo srovnat v power-play osmnáct sekund před koncem. V prodloužení se nerozhodlo, to až v samostatných nájezdech. Ten vítězný dal Navrátil.

HC Olomouc – Motor České Budějovice 3:2 po s. n. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 33. Klimek (Sirota, Nahodil), 60. Nahodil (Sirota, Navrátil), rozhodující nájezd Navrátil – 1. Ordoš (Gulaš, Kondelík), 40. Gulaš (Doudera, M. Beránek). Rozhodčí: Jaroš, Šindel – Brejcha, Hynek. Vyloučení: 5:3. Bez využití. Diváci: 4366.

HC Olomouc: Konrád – Škůrek, Ondrušek, Rutar, Sirota, Černý, Švrček, Ozols – Navrátil, Macuh, Anděl – Bambula, Nahodil, Klimek – Orsava, Knotek, Kusko – Mácha, Menšík, Ministr. Trenér Jan Tomajko.
Č. Budějovice: Hrachovina – Štencel, Vráblík, Doudera, Štich, Gulaši, Kachyňa – Ordoš, Kondelík, Gulaš – Beránek, Přikryl, Kubík – Vopelka, Valský, Toman – Hanzl, Koláček. Trenér Ladislav Čihák.