Prohra venku Hokejisté HC Olomouc nestačili na Budějovice

Hokejisté HC Olomouc nestačili na Budějovice

20. 12. 2023 - 21:07

Ani druhé utkání tohoto týdne na ledě soupeře se hokejistům HC Olomouc nepovedlo. Po vysoké prohře v Pardubicích (2:8) Hanáci podlehli v Českých Budějovicích Motoru nula čtyři.

Hostům se nepovedl vstup do utkání a od třetí minuty prohrávali. V závěru první třetiny pak Budějovice odskočily na rozdíl dvou branek. V prostřední části zápasu nepadl ani jeden gól, byt Mora se o zvrat snažila a hrála dlouhou přesilovku. Střetnutí se pak definitivně lámalo v poslední desetiminutovce. Domácí se povedlo dát v 51. minutě třetí branku. Mora pak odvolala brankáře, ale inkasovala pak ještě jednou.

České Budějovice – HC Olomouc 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 3. Štencel (Harris, Kondelík), 19. Gulaš (M. Beránek, Harris), 51. Pýcha (Hanzl), 58. Kondelík (Hrachovina). Rozhodčí: Hribik, Pilný – Frodl, Zíka. Vyloučení: 4:7, navíc Gulaši 5 + do konce. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 6126.

České Budějovice: Hrachovina – Hovorka, Gulaši, Pýcha, Štencel, Kachyňa, Doudera, Vráblík – Ordoš, Kondelík, Kubík – Gulaš, Harris, M. Beránek – Valský, Hanzl, F. Přikryl – Koláček, Toman, Chlubna. Trenéři: Čihák a Hanzlík.
HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, Rutar, Švrček, Rašner, Mareš, Černý – Kusko, Knotek, Bambula – Kunc, Nahodil, Navrátil – Plášek, Macuh, Musil – Klimek, Anděl, Menšík. Trenér Jan Tomajko.