Mají výhru z venku Hokejisté HC Olomouc obrali Energii

Hokejisté HC Olomouc obrali Energii

02. 02. 2024 - 21:14

V Karlových Varech nastoupili hokejisté HC Olomouc k zápasu dvaačtyřicátého extraligového kola. A ten se jim povedl výborně, získali tři body.

Mora neměla úplně podařený vstup do utkání. A od 7. minuty prohrávala. Pak dvě minuty před koncem první třetiny srovnal Škůrek, který se trefil ranou od modré. V úvodu prostřední dvacetiminutovky šla Olomouc do vedení, bylo to po brance Kuska. Hanáci pak duel dovedli až k tříbodovému zisku. Vary se sice v závěru pokusily o power-play, ale v té pečetil výhrů hostů Navrátil.

HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Rachůnek (Procházka, Gríger) – 18. Škůrek (Navrátil, Macuh), 26. Kusko (Orsava), 59. Navrátil. Rozhodčí: Jeřábek, Sýkora – Ondráček, Gerát. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Diváci: 3537.

Vary: Habal– Plutnar, Huttula, Mikyska, Stříteský, McFadden, Bartejs, Havlín – Kangasniemi, Černoch, Beránek – Rachůnek, Gríger, Procházka – Redlich, Jiskra, Hladonik – Čihař, Koffer, Kružík. Trenér David Bruk.
HC Olomouc: Konrád– Ondrušek, Škůrek, Sirota, Rutar, Švrček, Černý, Řezníček – Kunc, Macuh, Navrátil – Klimek, Nahodil, Bambula – Kusko, Knotek, Orsava – Menšík, Anděl, Musil. Trenér Jan Tomajko.