Jeden gól nestačil Hokejisté HC Olomouc podlehli v Pardubicích

Hokejisté HC Olomouc podlehli v Pardubicích

24. 09. 2023 - 20:45

Čtvrté utkání nové sezóny hráli hokejisté HC Olomouc dnes v Pardubicích. Obrat favorita o nějaký ten bodík se Hanákům nepovedlo, i když k tomu neměli daleko.

Branky začaly v Pardubicích padat až ve druhé desetiminutovce úvodní třetiny. Domácí se nejprve dostali do dvoubrankového vedení. Za Moru snížil krátce před první přestávkou Řezníček. V prostřední třetině už nebyla domácí převaha taková, jako v první. Ani jedna z akcí nevedla ke změně stavu. Těsné pardubické vedení pak trvalo poměrně dlouho i v poslední dvacetiminutovce. Až v 52. minutě inkasovala Mora potřetí.

Pardubice – HC Olomouc 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 13. Poulíček (Radil, Bučko), 15. Sedlák (Hyka, Cienciala), 52. Hyka (Cienciala) – 20. Řezníček (Nahodil). Rozhodčí: Jeřábek, Pražák – Hynek, Hnát. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Diváci: 8831.

Pardubice: Will – Musil, Čerešňák, Dvořák, Bučko, Vála, Hrádek, Kolář – Cienciala, Sedlák, Hyka – Kousal, Zohorna, Radil – Říčka, Poulíček, Paulovič  – Mandát, Rákos, Vondráček. Trenér Václav Varaďa.
HC Olomouc: Sedláček– Ondrušek, Černý, Sirota, Rutar, Rašner, Škůrek, Řezníček – Klimek, Nahodil, Musil – Chmielewski, Kusko, Orsava – Kunc, Knotek, Navrátil – Menšík, Macuh, Kucsera. Trenér Jan Tomajko.