V derby bez gólu Hokejisté HC Olomouc prohráli na Kometě

Hokejisté HC Olomouc prohráli na Kometě

26. 02. 2023 - 19:30

Druhé utkání v řadě se hokejistům HC Olomouc nepovedlo dát branku a prohráli. Po domácí porážce s Hradcem Králové padla Mora v Brně s Kometou.

Hosté po první třetině prohrávali 0:1, když nezvadli přesilovku a v 8. minutě inkasovali. Branka v oslabení Kometu nabudila, a byť v zápase měla celkově více střel na bránu Olomouc, nakonec se jí nejenže nepovedlo zabodovat, ale ani vstřelit gól. V prostředí části hry Brňané přidali dvě branky a vítězství už si pohlídali.

HC Kometa Brno – HC Olomouc 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 8. Flek (Vincour), 25. Koblížek (Holík, Strömberg), 34. Vincour (Ščotka). Rozhodčí: Hribik, Pilný – Axman, Lederer. Vyloučení: 5:6, navíc Kučeřík – Švrček oba 5 min. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 6548.
HC Kometa Brno: Furch – Ďaloga, Fajmon, Kučeřík, Holland, Hrbas, Ščotka, Němec – Ondráček, Holík, Horký – Zaťovič, Strömberg, Šalé – Flek, Kollár, Pospíšil – Vincour, Zbořil, Koblížek. Trenéři: Martinec, Modrý, Horáček a Otoupalík.
HC Olomouc: Konrád – Rašner, Dujsík, Švrček, Galvas, Řezníček, Černý, Mareš – Plášek, Kusko, Navrátil – Olesz, Knotek, Bambula – Klimek, Strapáč, Menšík – Tomeček, Kučera, Rutar. Trenér Jan Tomajko.