Další ztráta doma Hokejisté HC Olomouc prohráli s Vítkovicemi

Hokejisté HC Olomouc prohráli s Vítkovicemi

18. 02. 2024 - 20:45

Ani třetí zápas v tomto týdnu se hokejistům HC Olomouc nepovedlo dosáhnout na bodový zisk. Po prohrách v Třinci a se Spartou nestačili Hanáci ani na Vítkovice.

V derby vedli po první třetině hosté, krátce před úvodní pauzou se prosadil Ri. Bukrats. Hanáci pak nezachytili vstup do prostřední části duelu, hned v jejím úvodu totiž dostali druhou branku. A moc platná jim pak ani nebyla převaha a střelecká aktivita, protože po čtyřiceti odehraných minutách prohrávali nula dva. V závěrečné dvacetiminutovce ještě měla Olomouc naději s vývojem a výsledkem zápasu něco udělat. To se povedlo jen částečně. V 52. minutě dal v přesilovce kontaktní branku Navrátil.

HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 52. Navrátil (Kusko) – 18. Ri. Bukarts (Percy, Krieger), 21. Barinka (P. Zdráhal, Fridrich). Rozhodčí: Šír, Cabák – Axman, Blažek. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Diváci: 5187.

HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, Řezníček, Sirota, Rutar, Švrček, Černý, Rašner – Kunc, Macuh, Navrátil – Klimek, Nahodil, Bambula – Kusko, Knotek, Kucsera – Plášek, Anděl, Orsava. Trenér Jan Tomajko.

Vítkovice: Klimeš – Percy, Raskob, Mikuš, Grman, Auvitu, Prčík, Jeřábek – Fridrich, Barinka, Zdráhal  – Ro. Bukarts, Krieger, Ri. Bukarts – Půček, Claireaux, Lednický – Peterek, Chlán, Přibyl. Trenér Pavel Trnka.