Derby pro domácí Hokejisté HC Olomouc prohráli v Brně

Hokejisté HC Olomouc prohráli v Brně

12. 01. 2024 - 23:18

Ve 35. kole hokejové extraligy bojoval tým HC Olomouc o další body v Brně. V derby s Kometou měla Mora úspěch na dosah, nakonec ale o jednu branku prohrála.

První třetina na šance sice vyzněla pro Brno, na branky však zůstala vyrovnaná. Do vedení poslal Moru Řezníček, domácím se pak povedlo srovnat. Zápas se lámal ve druhé hrací části, po které měla Kometa jednobrankový náskok. Ve třetí třetině oba týmy zapsaly po jedné brance, a tak Brňané uzmuli všechny tři body po výhře 4:3.

HC Kometa Brno – HC Olomouc 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 20. Zaťovič (Cingel), 32. Flek (Cingel), 40. Kollár (Zaťovič, Flek), 58. Kollár (Flek, Kos) – 15. Řezníček (Kunc), 34. Navrátil (Rašner, Nahodil), 60. Kunc (Navrátil, Orsava). Rozhodčí: Obadal, Vrba – Axman, Rožánek. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1. Diváci: 6686.

Kometa Brno: Kavan – Gazda, Ďaloga, Osburn, Ščotka, Kaňák, Zahradníček, Svoboda – Moses, Holík, Okál – Kohout, Marcinko, Pospíšil – Kratochvíl, Kollár, Kos – Flek, Cingel, Zaťovič. Trenéři: Modrý, Otoupalík a Horáček.

HC Olomouc: Konrád – Škůrek, Ondrušek, Rašner, Řezníček, Černý, Švrček, Sirota – Bambula, Macuh, Kunc – Navrátil, Nahodil, Káňa – Klimek, Knotek, Kusko – Orsava, Anděl, Musil. Trenér Jan Tomajko.