Venkovní nezdar Hokejisté HC Olomouc prohráli v Liberci o tři branky

Hokejisté HC Olomouc prohráli v Liberci o tři branky

19. 01. 2024 - 21:04

Dobrý začátek, špatný konec. Takový zápas odehráli hokejisté HC Olomouc v sedmatřicátém extraligovém dějství. V Liberci po minutě vedli o dvě branky, vyhráli první třetinu. Jenže další dvě patřily domácím.

Mora měla neskutečně vydařený vstup do utkání. V první minutě se jí povedlo dát dvě branky. Nejprve se po dvaceti sekundách trefil Navrátil, další gól pak dal v 54. vteřině Sirota. Domácí se postupem času z úvodního šoku probrali. V 10. minutě dali z přesilovky kontaktní branku. A od druhé třetiny už to pak s hosty přestalo vypadat dobře. Branky už potom totiž dávali pouze domácí. Po čtyřiceti minutách vedli tři dva, v poslední periodě pak přidali ještě další dva góly.

HC Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 10. Filippi (Melancon), 27. Faško-Rudáš (Rychlovský, Filippi), 34. Flynn (Hawryluk), 42. A. Najman (Melancon), 54. Vlach (Bulíř, Galvas) – 1. Navrátil (Anděl), 1. Sirota. Rozhodčí: Ondráček, Květoň – Kajínek, Ondráček. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 4566.

Liberec: Král – Galvas, Knot, McCoshen, Melancon, Ivan, Budík, Derner – Rychlovský, Filippi, Faško-Rudáš – Flynn, Najman, Hawryluk – Birner, Bulíř, Pérez – Vlach, Šír. Trenér Filip Pešán.
HC Olomouc: Sedláček – Ondrušek, Řezníček, Sirota, Rašner, Švrček, Černý, Mareš – Kunc, Anděl, Navrátil – Káňa, Nahodil, Bambula – Kusko, Knotek, Orsava – Klimek, Menšík, Rutar. Trenér Jan Tomajko.