Pátý zápas přípravy Hokejisté HC Olomouc prohráli v Trenčíně po prodloužení

Hokejisté HC Olomouc prohráli v Trenčíně po prodloužení

30. 08. 2022 - 21:02

Jeden přípravný zápas měli tento týden v plánu hokejisté HC Olomouc. Sehráli ho na Slovensku, bylo to v Trenčíně proti Dukle.

V Trenčíně se poměrně dlouho čekalo na první branku. První dvacetiminutovka skončila nula k nule. Skóre se měnilo až ve 35. minutě, když Moru poslal do vedení Knotek. V úvodu poslední periody hráli Hanáci přesilovku. Využít se ji nepovedlo a krátce po jejím skončení se podařilo Dukle srovnat. Ve 49. minutě měli domácí další šanci, naštěstí pro Moru s ní Valach nenaložil dobře. Po dvou minutách brankář Lukáš vychytal sólo Heinerö. V prodloužení pak strhli domácí vítězství ve svůj prospěch.

HK Dukla Trenčín – HC Olomouc 2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 45. Starosta, 63. Hudec (Prietroniro)- 35. Knotek (Kusko, Dujsík). Rozhodčí: Krajčík, Lesay – Nosek, Tvrdoň. Vyloučení: 3:4.

HC Olomouc: Lukáš – Ondrušek, Černý, Mareš, Dujsík, Galvas , Groch, Rašner – Kucsera, Knotek, Kusko – Káňa, Musil, Olesz – Bambula, Navrátil, Kunc – Strapáč, Anděl, Menšík. Trenér Jan Tomajko.