Venkovní porážka Hokejisté HC Olomouc prohráli v Třinci

Hokejisté HC Olomouc prohráli v Třinci

05. 11. 2023 - 19:21

V zápase 18. kola extraligy tahali hokejisté HC Olomouc v Třinci za kratší konec. Hanáci nedokázali dát úřadujícím mistrů jedinou branku a prohráli vysoko nula pět.

Utkání Mora nakonec ztratila už na jeho začátku. Ten se totiž povedl domácím výtečně. Už ve 2. minutě šli do vedení. A za další šest přidali druhou branku. Když se pak povedlo dát chvilku po polovině utkání Ocelářům dva gól během dvou minut, bylo prakticky rozhodnuto. V poslední dvacetiminutovce pak Hanáci inkasovali ještě jednou.

„Byli jsme slaboučcí. Od prvního střídání byl Třinec lepší a já bych k tomu dál už nic neříkal. Z naší strany to byl špatný výkon a jen díky Branislavu Konrádovi nebyl rozdíl ve skóre vyšší,“ řekl Jan Tomajko, trenér HC Olomouc.

HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Polášek (Hrehorčák, Vrána), 8. Hudáček (Smith, Marinčin), 33. Daňo (Hudáček, M. Roman), 35. M. Roman (Hrehorčák, Vrána), 52. Hudáček (Nestrašil, Daňo). Rozhodčí: Šír, Mejzlík – Frodl, Hynek. Vyloučení: 3:1. Bez využití. Diváci:5138.

HC Oceláři Třinec: Kacetl – Marinčin, Smith, Kundrátek, Polášek, Adámek, J. Jeřábek, Nedomlel – M. Růžička, Voženílek, Pánik – Daňo, Hudáček, Nestrašil – Hrehorčák, Vrána, M. Roman – Kurovský, Čacho, Dravecký. Trenéři: Moták a Országh.
HC Olomouc: Konrád – Rašner, Ondrušek, Řezníček, Sirota, Mareš, Švrček, Rutar – Musil, Macuh, Káňa – Bambula, Knotek, Kunc – Navrátil, Kusko, Plášek ml. – Kucsera, Anděl, Klimek. Trenér jan Tomajko.