Nevyšlo to Hokejisté HC Olomouc prohráli ve Vítkovicích

Hokejisté HC Olomouc prohráli ve Vítkovicích

18. 11. 2022 - 19:23

Ve 20. kole hokejové extraligy hráli tým HC Olomouc v Ostravě proti Vítkovicím. Na bodový zisk se Hanákům dosáhnout nepovedlo, soupeři totiž nedokázali vstřelit branku.

Po první třetině ztrácela Mora o jednu branku, gólman Lukáš inkasoval v 11. minutě z hole Fridricha. Ještě hůře pro hosty to bylo na začátku prostřední dvacetiminutovky, když se domácím povedlo proměnit přesilovku. S dvoubrankovou ztrátou pak šli Kohouti do poslední periody. Stáhnout se ji nepovedlo. Ba naopak, ve 46. minutě dostali třetí branku. Tím bylo rozhodnuto.

HC Vítkovice – HC Olomouc 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Fridrich (Lakatoš, Chlán), 23. Krieger (Lakatoš, Raskob), 46. Chlán (Stehlík, Kovář). Rozhodčí: Šír, Cabák – Lučan, Kis. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 7673.

Vítkovice: Stezka – Koch, Raskob, Gewiese, Mikuš, Kovář, Stehlík, Krenželok – Fridrich, Chlán, Lakatoš – Bukarts, Krieger, Bernovský – Dej, Lindberg, Kalus – Lednický, Marosz, Krejsa. Trenér Miloš Holaň.
HC Olomouc: Lukáš – Ondrušek, Dujsík, Mareš, Škůrek, Řezníček, Švrček, Rutar – Káňa, Strapáč, Navrátil – Kusko, Knotek, Bambula – Kunc, Nahodil, Olesz – Anděl, Menšík, Mácha. Trenér Jan Tomajko.