První zápas přípravy Hokejisté HC Olomouc remizovali ve Vítkovicích

Hokejisté HC Olomouc remizovali ve Vítkovicích

11. 08. 2022 - 20:06

Hokejisté HC Olomouc dnes odehráli první utkání přípravy na nový extraligový ročník. Stalo se tak ve Vítkovicích. Po první a druhé třetině vedli, nakonec duel skončil v řádné hrací době nerozhodně.

Mora po první třetině vedla, střelecky se prosadil Kolouch. Chvíli před polovinou zápasu se domácím povedlo srovnat, ale ještě do druhé sirény vrátil vedení hostům z přesilové hry Švrček. V úvodu poslední periody odskočila Olomouc na rozdíl dvou branek, to další přesilovku využil Dujsík. Jenže pak se Vítkovicím povedlo během dvou minut srovnat na tři tři. Tak také utkání skončilo po šedesáti minutách. Pak se hrálo, bezbrankové, prodloužení, došlo také na nájezdy, ve kterých byli veselejší domácí.

HC Vítkovice – HC Olomouc 3:3 (0:1, 1:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 28. Krieger (Fridrich, Prčík), 46. Bernovský (Koch, Marosz), 48. Mueller (Krieger, Krenželok) – 11. Kolouch (Dujsík), 40. Švrček (Orsava), 43. Dujsík (Švrček, Navrátil). Rozhodčí: Cabák, Koziol – Gebauer, Rožánek. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. Diváci: 1482.

HC Vítkovice Ridera: Klimeš– Kovář, Koch, Prčík, Raskob, Gewiese, Mikuš – Mueller, Chlán, Krenželok – Fridrich, Krieger, Dej – Bernovský, Lindberg, Lednický – Kalus, Půček, Marosz. Trenér Radek Philipp.
HC Olomouc: Konrád – Škůrek, Švrček, Dujsík, Řezníček, Rutar, Rašner - Kusko, Knotek, Bambula - Anděl, Kolouch, Orsava - Klimek, Nahodil, Navrátil - Tomeček, Kučera, Fasner. Trenér Jan Tomajko.