To se nepovedlo Hokejisté HC Olomouc v Liberci vysoko prohráli

Hokejisté HC Olomouc v Liberci vysoko prohráli

03. 01. 2023 - 21:12

Pořad 34. kola hokejové extraligy poslal tým HC Olomouc do Liberce. Proti Bílým Tygrům se Hanákům nedařilo, prohráli vysoko o pět branek.

Úvodní minuty zápasu byly na góly mimořádně plodné. Ve 2. minutě šel do vedení Liberec, aby za další dvě minuty Mora srovnala Knotkem. Pak se hrálo jen chvíli a hosté šli do oslabení. To se domácím povedlo využít a znovu měli náskok jedné branky. Ten pak navýšili v prostřední části hry, těsně před půlkou řádné hrací doby. Krátce před druhou sirénou pak Liberec přidal čtvrtou a pátou branku. V poslední dvacetiminutovce to Mora ještě zkusila, ale zázrak se nekonal.

Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Jelínek (Rychlovský, Vlach), 7. Ordoš (Birner, Vlach), 28. Flynn, 38. Rychlovský (Vlach, Jelínek), 39. Vlach (Balinskis), 54. Ordoš (Flynn)  – 4. Knotek (Bambula). Rozhodčí: Jeřábek, Úlehla – Špůr, Šimánek. Vyloučení: 0:4. Využití: 2:0. Diváci: 3463.

Liberec: Kváča – Nedomlel, Balinskis, Melancon, Ivan, Štibingr, Kolmann, Šedivý – Birner, Filippi, Faško-Rudáš – Ordoš, Najman, Flynn – Vlach, Jelínek, Rychlovský – Jenčovský, Šír, Dlouhý. Trenér P. Augusta

HC Olomouc: Lukáš – Ondrušek, Černý, Řezníček, Kočí, Škůrek, Švrček, Kunc, Rutar – Bambula, Knotek, Orsava  – Klimek, Strapáč, Musil – Plášek, Navrátil, Handl – Kusko. Trenér Jan Tomajko.