Letošní premiéra Hokejisté HC Olomouc v Litvínově zabodovali

Hokejisté HC Olomouc v Litvínově zabodovali

03. 01. 2021 - 18:59

Hokejisté HC Olomouc vstoupili do nového kalendářního roku zápasy v Litvínově. Duel dvaatřicátého extraligového kola se jim povedl na zisk jednoho bodu, prohráli po prodloužení.

V první třetině byla Mora aktivnější, vynutila si tři přesilové hry. Ale dát z nich nějakou tu branku, to se bohužel nepodařilo. A na úvodní gól zápasu se čekalo docela dlouho. Přišel až v závěru prostřední části hry. To poslal hosty do vedení Nahodil. Další změna stavu pak přišla poněkud smolně pro hosty 39 sekund před vypršením řádné hrací doby, Litvínov dal branku poté, co odvolal gólmana. A bylo srovnáno. Druhý bonusový bod pak získali v prodloužení domácí.

HC Verva Litvínov – HC Olomouc 2:1 po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 60. Pospíšil, 61. Jarůšek (P. Zdráhal, Ščotka) - 38. Nahodil (T. Černý). Rozhodčí: Pešina, Sýkora – Brejcha, Votrubec. Vyloučení: 4:2. Hráno bez diváků.

Litvínov: Godla – Irving, Ščotka, Balinskis, Kolář, Štich, Demel, Cibulskis – Zdráhal, Hanzl, Jarůšek – Pospíšil, Hübl, Lukeš – Fronk, Žejdl, Válek – Látal, Helt, Zygmunt.
HC Olomouc: Konrád– Švrček, Černý, Valenta, Škůrek, Ondrušek, A. Rutar, Vyrůbalík  – Káňa, Knotek, Bambula – Burian, Ostřížek, Tomeček – Olesz, Mácha, Kucsera – Kolouch, Nahodil, Gřeš. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.