Venkovní zisk Hokejisté HC Olomouc zabodovali v Plzni

Hokejisté HC Olomouc zabodovali v Plzni

24. 11. 2023 - 21:52

Ve 21. kole hokejové extraligy získal tým HC Olomouc dva body. V řádné hrací době hrál v Plzni nerozhodně jedna k jedné, pak zvítězil po nájezdech.

Zápas nebyl moc bohatý na branky, i když střeleckých pokusů měly oba celky dost. Góly ze hry padly jen dva, po jednom na každé straně. Do vedení šla Plzeň, za Hanáky srovnal Kunc. To bylo v 16. minutě. Stav se pak neměli, a to ani v pětiminutovém prodloužení. Pak došlo na nájezdy. Ty šel do olomoucké klece mařit Sedláček. A povedlo se.

HC Škoda Plzeň – HC Olomouc 1:2 po s. n. (1:1, 0:0, 0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 12. Pour (Schleiss, Jiříček) – 16. Kunc (Rašner), rozhodující nájezd Kusko. Rozhodčí: Jaroš, Květoň – Zíka, Šimánek. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Diváci: 4064.

HC Škoda Plzeň: Pavlát – Malák, Zámorský, Kvasnička, Dujsík, Piskáček, Jiříček – Söderlund, Mertl, Holešinský – Schleiss, Indrák, Lev – Rekonen, Jansa, Šiler – Hrabík, M. Soukup, Pour. Trenéři: Kořínek a Bombic.
HC Olomouc: Konrád (nájezdy Sedláček) – Ondrušek, Řezníček, Sirota, Rutar, Rašner, Švrček, Černý – Káňa, Nahodil, Navrátil – Kusko, Knotek, Bambula – Plášek ml., Macuh, Orsava – Kunc, Anděl, Klimek. Trenér Jan Tomajko.