První výhra venku Hokejisté HC Olomouc zvítězili v Boleslavi

Hokejisté HC Olomouc zvítězili v Boleslavi

03. 12. 2023 - 18:57

Hokejisté HC Olomouc se dočkali prvního tříbodového vítězství na ledě soupeře v sezoně. Přišlo ve 25. kole v Mladé Boleslavi. Hanáci na ledě posledního v tabulce rozhodli v prostřední třetině.

Skóre zápasu otevřeli domácí ve 14. minutě. Mora ale vzápětí srovnala. Trefil se Macuh. Pak se hostům povedl vstup do druhé třetině. Během šesti minut dali branky Mauch, Nahodil a Kunc. To nakonec rozhodlo celé utkání. Hanáci už si pak náskok hlídali. Na jejich konečné výhře nezměnil ani nic domácí gól na začátku poslední třetiny.

BK Mladá Boleslav – HC Olomouc 2:4 (1:1, 0:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 14. O. Roman (Rohdin, Čech), 41. Skalický (Lantoši, Järvinen) – 15. Macuh (Káňa), 24. Macuh (Kusko, Navrátil), 26. Nahodil (Navrátil), 32. Kunc (Navrátil, Řezníček). Rozhodčí: Hribik, Jaroš – Svoboda, Hynek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:2. Diváci: 2030.

BK Mladá Boleslav: Růžička (od 32. Novotný) – Pyrochta, Gewiese, Čech, Osburn, Jánošík, Pavlík, Bernad – Skalický, Fořt, Lantoši – Rohdin, Roman, Aaltonen – Suchý, Järvinen, Krivošík – Dvořáček, Závora, Malínek. Trenéři: Král, Pletka a Havíř.
HC Olomouc: Sedláček – Ondrušek, Řezníček, Sirota, Černý, Rašner, Švrček, Ozols – Kusko, Knotek, Bambula – Klimek, Nahodil, Navrátil – Káňa, Macuh, P. Musil – Kunc, Menšík, Anděl. Trenér Jan Tomajko.