Druhý zápas přípravy Hokejisté HC Olomouc zvítězili v Třinci

Hokejisté HC Olomouc zvítězili v Třinci

16. 08. 2022 - 19:41

V pořadí druhé utkání přípravy na nový extraligový ročník hráli hokejisté HC Olomouc v Třinci. Tamní Oceláře nyní vede exolomoucký trenér Zdeněk Moták. Mora svému bývalému kouči připravila prohru, rozhodl o tom hattrickem útočník Jan Káňa.

Po první periodě vedl Třinec. Mora sice začala lépe a od 5. minuty po brance, kterou dal Káňa, vedla. Domácí se ale podařilo stav otočit. To se změnilo v prostřední části hry, skórovali Bambula a Káňa a naopak to byli Hanáci, kdo nyní vedl. Trvalo to ale jen dvě minuty, pak se Třineckým povedlo srovnat. Osm minut před koncem třetí třetiny si Mora vzala vedení zpět, to hattrick zkompletoval Jan Káňa.

HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 3:4 (2:1. 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 17. Roman (Hudáček), 20. Marcinko (Doudera, Hrňa), 37. Lyszczarczyk (Kurovský) – 5. Káňa, 24. Bambula (Kučera), 35. Káňa (Orsava), 52. Káňa. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1.

Třinec: Mazanec – Doudera, Marinčin, Ročák, Čukste, Zahradníček Jeřábek – Roman, Vrána, Růžička – Nestrašil, Hudáček, Daňo – Chmielewski, Marcinko, Voženílek – Hrňa, Lyszczarczyk, Kurovský. Trenér Zdeněk Moták.
HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, Černý, Rašner, Škůrek, Řezníček, Švrček – Klimek, Nahodil, Musil – Káňa, Anděl, Orsava – Olesz, Kolouch, Kunc – Navrátil, Kučera, Bambula – Kusko. Trenér Jan Tomajko.