To se nepovedlo Mora doma smolně ztratila bodový zisk

Mora doma smolně ztratila bodový zisk

24. 11. 2019 - 19:20

Hokejisté HC Olomouc vyhráli venku tři zápasy v řadě, ale doma se jim v posledních týdnech tolik nedaří. Dnes hráli na vlastním ledě duel jedenadvacátého extraligového kola proti Liberci. Po první třetině prohrávali, pak se jim ve druhé povedlo srovnat. Ale na inksaovanou branku v poslendí minutě už Kohouti odpověď nestihli.

HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec 1:3 (0:1, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 22. Škůrek (Irgl, P. Musil) – 13. Lenc (Marosz, Filippi), 60. Krenželok, 60. Jelínek. Rozhodčí: Šír, Ganger – Kubičík, Klouček. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 3867

HC Olomouc: Lukáš – Ondrušek, Jaroměřský, Švrček, Valenta, Vyrůbalík, Dujsík, Škůrek – Strapáč, Kolouch, Irgl – Burian, Nahodil, Klimek – Olesz, Knotek, V. Tomeček – Musil, Handl, Skladaný. Trenéři Jan Tomajko a Zdeněk Moták.

Liberec: Hrachovina – Knot, Šmíd, Graborenko, Derner, Kolmann, Hanousek, Havlín – Birner, Hudáček, Ordoš – Lenc, Filippi, Marosz – Zachar, Jelínek, Krenželok – Rychlovský, Musil, Vlach.