Třetí zápas přípravy Hokejisté HC Olomouc doma remizovali s Pardubicemi

Hokejisté HC Olomouc doma remizovali s Pardubicemi

12. 08. 2021 - 21:20

Třetí přípravný zápas, první domácí, hráli dnes hokejisté HC Olomouc. Za soupeře měli Pardubice, duel před tisícovkou diváků skončil v řádné hrací době nerozhodně čtyři ku čtyřem. V prodloužení branka nepadla, nájezdy vyšly lépe hostům.

Po první periodě Mora vedla, když se v 18. minutě trefil Řezníček. Kousek před polovinou řádné hrací doby se potom povedlo hostům srovnat. Ale ve 35.minutě vrátil vedení na olomouckou stranu Dujsík. Na začátku třetí dvacetiminutovky Pardubice dvěma slepenými góly otočily stav. Ale chvíli poté srovnal Knotek na tři tři. Pak pět minut před koncem vrátil Kohoutům vedení Kaňa, jenže po chvíli se povedlo hostům srovnat.

„Nebylo to od nás vůbec zlé. Možná ve druhé třetině po inkasovaném gólu jsme měli trochu problémy, ze kterých jsme se dostali. Skvělé bylo to, že jsme za nepříznivého stavu 2:3 ještě zápas otočili, bohužel jsme ho neudrželi. Myslím si, že jsme si možná zasloužili vyhrát za tři body, ale jak říkám, nebyl to vůbec špatný zápas,“ řekl trenér HC Olomouc Zdeněk Moták.

HC Olomouc – Dynamo Pardubice 4:5 po s. n.  (1:0, 1:1, 2:3 – 0:0)

Branky a nahrávky: 18. Řezníček (Kucsera, Olesz), 35. Dujsík (Nahodil), 44. Knotek (Ondrušek), 55. Káňa (Rašner) - 28. Robertson (Musil), 44. Paulovič (Robertson), 44. Rohlík, 56. Camara (Kolář), rozh. náj. Paulovič. Rozhodčí: Kika, Obadal –Gebauer, Hlavatý. Vyloučení: 3:7. Využití: 2:1. Diváci: 1046.

HC Olomouc: Konrád – Rašner, Dujsík, Mareš, Ondrušek, Řezníček, Valenta, Groch, Černý – Káňa, Nahodil, Navrátil – Burian, Knotek, Kimek – Bambula, Handl, Kunc – Olesz, Mácha, Kucsera. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
Pardubice: Klouček – Kolář, Hrádek, Robertson, Chabada, Vála, Zdráhal – Paulovič, Musil, Camara – Říčka, Poulíček, Rohlík – Koffer, Roman, Anděl – Costa, Herčík, Formánek. Trenér Richard Král.