Rozhodla třetí třetina Hokejisté HC Olomouc Kladno doma porazili

Hokejisté HC Olomouc Kladno doma porazili

22. 02. 2022 - 20:32

Hokejisté HC Olomouc mají další body. V 55. extraligovém kole si doma poradili s Kladnem, o výhře rozhodli v úvodu poslední třetiny. Mora zabodovala ve třetím utkání v řadě.

V první dvacetiminutovce se čekalo na branku marně, byť oba týmy nějaké šance měly. Góly se dostavily až po první pauze. Do vedení šlo Kladno, ve 24. minutě skóroval Plekanec. Po dvanácti minutách bylo srovnáno, zařídil to Klimek. Do šaten se tak šlo opět za nerozhodného stavu. Vstup do poslední periody měla Mora drtivý. A rychle rozhodlo. Ve 43. minutě šla do vedení po gólu Švrčka, třetí branku pak přidal Olesz. Tím bylo rozhodnuto, náskok dvou branek si potom Hanáci bez větších potíží pohlídali. A v závěru ještě přidal definitivní tečku za zápasem v podobě čtvrté branky Bambula.

HC Olomouc – Rytíři Kladno 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 36. Klimek (Nahodil, Černý), 43. Švrček (Krejčí), 45. Olesz (Kolouch, Řezníček), 59. Bambula – 24. Plekanec (Beran, Kehar). Rozhodčí: Pešina, Ondráček – Šimánek, Frodl. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 2400.

HC Olomouc: Lukáš – Černý, Ondrušek, Dujsík, Švrček, Škůrek, Řezníček, Rašner – Nahodil, Krejčí, Klimek – Bambula, Knotek, Kusko – Navrátil, Kolouch, Olesz –Kunc, Lichanec, Burian. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
Kladno: Bow – Dotchin, Arzamascev, Wood, Ticháček, Suchánek, Baránek, Kehar – Hlava, Plekanec, Beran – Pytlík, Zikmund, Melka – Indrák, Kubík, Jágr – Kuťák, Donaghey, Babka. Trenér David Čermák.