Krejčí září na Hané Hokejisté HC Olomouc porazili hladce Plzeň

Hokejisté HC Olomouc porazili hladce Plzeň

14. 09. 2021 - 22:01

Ve druhém soutěžním utkání sezony měli hokejisté HC Olomouc doma za soupeře Plzeň. A zápas se jim povedl náramně. Mora vyhrála hladce 4:1, když dvě branky a jednu asistenci zaznamenal útočník David Krejčí.

Mora v prvním utkání sezony zvládla doma po prodloužení Mladou Boleslav. A body chtěla také proti Plzni, kterou naposledy v předkole play-off hladce smázla. A podobné to bylo i nyní. Po první třetině a trefách Strapáče s Kolouchem to bylo dva nula. A když pak na začátku druhé periody přidal během chvíle další dva góly Krejčí, bylo rozhodnuto. Hosté se sice ve zbytku zápasu snažili o zvrat, ale více než jednu branku jim skvěle hrající Mora nedovolila.

HC Olomouc – HC Škoda Plzeň 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Strapáč (Bambula, T. Černý), 19. Kolouch (Krejčí), 25. Krejčí (J. Káňa), 27. Krejčí (Ondrušek, Nahodil) – 54. Blomstrand. Rozhodčí: Hejduk, Kubičík – Gebauer, Hlavatý. Vyloučení: 2:3, navíc Kucsera – Budík oba 5 minut. Využití: 1:0. Diváci: 4246.

HC Olomouc: Lukáš – Ondrušek, Černý, Švrček, Škůrek, Řezníček, Dujsík, Rašner – Káňa, Krejčí, Kucsera – Klimek, Nahodil, Tomeček – Ostřížek, Knotek, Navrátil – Strapáč, Kolouch, Bambula. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.

HC Škoda Plzeň: Furch – Budík, Čerešňák, Graňák, Kindl, Lang, Kaňák, Kvasnička – Dzierkals, Mertl, Lang – Suchý, Kodýtek, Bulíř – Blomstrand, Přikryl, Kantner – Malát, Thorell, Kuťák. Trenéři Baďouček, Říha a Vlasák.