Zpět domů bez bodů Hokejisté HC Olomouc prohráli v Pardubicích

Hokejisté HC Olomouc prohráli v Pardubicích

02. 02. 2021 - 21:43

Druhý venkovní zápas v řadě hráli hokejisté HC Olomouc. Po nedělním vítězství v Liberci se jim tentokrát tolik nedařilo, v Pardubicích podlehli o tři branky

Přitom začátek utkání se povedl lépe Moře, od 8. minuty po gólu Knotka vedla. Jenže za další tři minuty Pardubice vyrovnaly. A v 15. minutě si vzaly vedení. Ztrátu se Kohoutům povedlo smazat na začátku druhé periody, na dva dva dával Nahodil. V polovině duelu ale přidal třetí pardubickou branku Camara, takže po čtyřiceti minutách vedli domácí o gól. Mora v poslední dvacetiminutovce bojovala, naději na bodový zisk držela dlouho. Na začátku 57.minuty odskočily Pardubice na rozdíl dvou branek. Jenže to ještě nebylo vše ztraceno. Pak dostal pětiminutový trest Kosticyn, takže Mora měla dlouho přesilovku. Branku se ale dát nepovedlo, naopak tři sekund před koncem inkasovali hosté popáté.

HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 11. Mikuš (T. Zohorna, Camara), 15. T. Zohorna (R. Kousal, A. Kosticyn), 30. Camara (T. Zohorna, A. Kosticyn), 57. Paulovič (Poulíček, Mikuš), 60. O. Roman (Paulovič) – 8. J. Knotek (Valenta), 25. Nahodil (Ondrušek, J. Knotek). Rozhodčí: Pešina, R. Svoboda – Brejcha, Šimánek. Vyloučení: 3:3, navíc Kosticyn (Pardubice) 5 minut a do konce. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0.

Pardubice: Klouček – Mikuš, J. Zdráhal, J. Kolář, Nakládal, Ďaloga, Bučko, Vála – R. Kousal, T. Zohorna, Camara, Paulovič – Poulíček, Blümel, A. Kosticyn – O. Roman, Tybor, Kusý – Rohlík, L. Horký. Trenéři Král, Havíř, P. Sýkora a Rolinek.

HC Olomouc: Lukáš – Ondrušek, A. Rutar, Vyrůbalík, Dujsík, Švrček, Valenta – Káňa, Knotek, Bambula – Klimek, Nahodil, Kunc – Burian, Strapáč, Gřeš – Ostřížek, Kolouch, Handl. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.