Nevstřelili gól Hokejisté HC Olomouc prohráli v Pardubicích

Hokejisté HC Olomouc prohráli v Pardubicích

26. 01. 2022 - 19:58

Hokejisté HC Olomouc čekají na výhru čtyři kola. Dnes se jim nepovedlo zlomit bilanci v Pardubicích, zápas třiačtyřicátého extraligového kola tam prohráli nula tři.

V úvodní dvacetiminutovce žádná branka nepadla. První velkou šanci ovšem měla Mora, jenže Burian brankáře Frodla nepřekonal. Nepovedlo se to pak ani v přesilové hře. Ve druhé periodě už se stav změnil. Nejprve brankář Frodl vychytal tutovky, které měli postupně Káňa, Kusko a Klimek s Knotkem. A ve 32. minutě na Frodla nevyzrál ani Krejčí. To se Hanákům vymstili, jelikož ve 35. minutě poslal do vedení domácí Musil. Mora pak ještě v úvodu poslední dvacetiminutovky držela naději na bodový zisk. Ale v jedenapadesáté minutě inkasovala podruhé. Minutu a půl před koncem pak hanáčtí trenéři odvolali brankáře, ovšem ke zvratu to nevedlo. Naopak. Pardubice pečetily výsledek třetím gólem.

HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 35. Musil, 51. Mikuš (Cienciala, Roman), 60. Musil (Kousal). Rozhodčí: Šír, Veselý – Kajínek, Hlavatý. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 1 000.

HC Dynamo Pardubice: Frodl – Mikuš, Zdráhal, Robertson, Košťálek, Vála, Sergijenko, Jelínek – Hecl, Poulíček, Blümel – Kousal, Musil, Camara – Paulovič, Roman, Cienciala – Urban, Anděl, Rohlík. Trenéři Král, Havíř a Sýkora.
HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, Rašner, Švrček, Dujsík, Řezníček, Škůrek – Káňa, Krejčí, Bambula – Kusko, Knotek, Klimek – Olesz, Navrátil, Burian – Nahodil, Kunc. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.