Bodový import Hokejisté HC Olomouc ve Varech vyhráli v prodloužení

Hokejisté HC Olomouc ve Varech vyhráli v prodloužení

09. 02. 2021 - 19:52

Zápas 10. kola extraligy dohrávali dnes hokejisté HC Olomouc v Karlových Varech. Hanákům se zápas povedl, zpět domů vezou dva body za výhru v prodloužení.

První třetina po dlouhé cestě napříč republikou se olomouckým hokejistům moc nepovedla. Prohrávali po ní jedna nula. Ale pak se rozjeli. Ve 23. minutě se trefil Olesz a bylo srovnáno. Dvacet sekund před koncem prostřední části hry pak strhl vedení na olomouckou stranu Ondrušek. No a chvíli po druhé pauze to bylo pro Moru ještě veselejší. Nejprve přečkala oslabení, aby potom dal třetí branku Nahodil. Jenže zdaleka nebylo nic rozhodnuto. Domácím se pak povedlo dát dva góly a srovnat na tři tři. A muselo se prodlužovat. Prodloužení netrvalo dlouho, hrálo se jen pětdvacet sekund, když rozhodl Ondrušek.

Energie Karlovy Vary – HC Olomouc 3:4 po prodloužení (1:0, 0:2, 2:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 14. Kohout (Černoch), 46. Vondráček, 53. Kohout (Pulpán)  – 23. Olesz (Kolouch), 40. Ondrušek (Handl, Burian), 43. Nahodil (Kunc), 61. Ondrušek (J. Knotek). Rozhodčí: Jeřábek, Pilný – Frodl, Komárek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Hráno bez diváků.

K. Vary: Novotný – Weinhold, Šenkeřík, Mikyska, Plutnar, Pulpán, Zábranský, Kowalczyk – Mikúš, Hladonik, Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý, Vondráček – Zabloudil, Vildumetz, Osmík.

HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, A. Rutar, Vyrůbalík, Dujsík, Švrček, Valenta, Černý – Ostřížek, Knotek, Bambula – Klimek, Nahodil, Kunc – Strapáč, Kolouch, Olesz – Burian, Handl, Gřeš. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.