Krejčí dal zase gól Hokejisté HC Olomouc zvítězili nad Libercem

Hokejisté HC Olomouc zvítězili nad Libercem

26. 09. 2021 - 19:16

Hokejisté HC Olomouc hráli v 8. kole extraligy doma proti Liberci. A zápas se jim povedl, odčinili páteční prohru s Hradcem a přispali si další tři body. Vítěznou branku dal David Krejčí, který skóroval v šestém utkání v řadě.

Mora měla povedený vstup do utkání. Už v 6. minutě rozjásal olomoucký zimní stadion Bambula. Pak mohlo domácí navýšit náskok, ale ani Káňa ani Burian své šance nevyužili. V závěru první periody měli dvě zajímavé možnosti také hosté, ovšem brankář Sedláček si dokázal poradit. Ještě veseleji pak bylo krátce po startu prostřední části zápasu. Ve 24. minutě dal na dva nula pro Moru David Krejčí, skóroval v šestém utkání v řadě. A byla to důležitá branka, jelikož tři minuty před druhou sirénou se povedlo Liberci snížit. Ale Hanáci drama odmítli. Opět jim vyšel výborně vstup do třetiny. Na začátku té poslední se v přesilovce prosadil Káňa a bylo to zase o dva.

HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Bambula (Kolouch), 24. Krejčí (J. Káňa, Kucsera), 45. Káňa (Ondrušek, Kucsera)  – 37. P. Jelínek (J. Vlach). Rozhodčí: Kika, Obadal – Pešek, Malý. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 4475.

HC Olomouc: Sedláček – Ondrušek, Černý, Švrček, Škůrek, Řezníček, Dujsík, Rašner – Káňa, Krejčí, Kucsera – Burian, Knotek, Navrátil – Klimek, Handl, Kunc – Strapáč, Kolouch, Bambula. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.

Liberec: Kváča – Šmíd, Melancon, Vitásek, Rosandić, Derner, Ivan – Birner, Filippi, Záborský – Ordoš, Gríger, Zachar – Vlach, Jelínek, Faško-Rudáš – Rychlovský, Najman, Šír – Jiruš.