Vezou body z venku Hokejisté HC Olomouc zvítězili v Mladé Boleslavi

Hokejisté HC Olomouc zvítězili v Mladé Boleslavi

28. 01. 2022 - 19:56

Ve 46. kole hokejové extraligy hrál tým HC Olomouc zase venku. Tentokrát Hanáci cestovali do Mladé Boleslavi. A zpět domů vezou všechny tři body za výhru v řádné hrací době.

Začátek duelu byl ve znamení Mory. Už ve 3.minutě potrestal boleslavskou chybu Rašner. Na dva nula pak zvýšil v přesilové hře Nahodil. Takže Olomoučtí po první dvacetiminutovce vedli o dva góly. V polovině zápasu se domácím povedlo dát kontaktní branku. Stalo se tak v přesilovce pět na tři. Ale netrvalo dlouho, přesněji pět minut, a Mora si vzala náskok dvou branek zpět. Trefil se v přesilové hře Navrátil. V úvodu poslední třetiny se Mladá Boleslav znovu dostala na kontakt jednoho gólu.

BK Mladá Boleslav – HC Olomouc 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 32. Kotala (Šťastný), 43. Kousal – 3. Rašner, 13. Nahodil (Ondrušek, Knotek), 37. Navrátil (Kusko, Krejčí). Rozhodčí: Pešina, Ondráček – Brejcha, Votrubec. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:2. Diváci: 909.

Ml. Boleslav: Krošelj – Pavel Pýcha, Ševc, Moravec, Pláněk, Bernad, Hanousek, Fillman – Lunter, Fořt, Šťastný – Pospíšil, Kotala, Kelemen – Flynn, Najman, Kousal – Kantner, Bičevskis, Stránský. Trenér Pavel Patera a Radim Rulík.

HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, Rašner, Švrček, Dujsík, Řezníček, Škůrek, Rutar – Káňa, Krejčí, Bambula – Olesz, Lichanec, Navrátil – Kusko, Knotek, Kunc – Burian, Nahodil. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.