Rozhodl Dujsík Hokejisté HC Olomouc zvítězili ve Vítkovicích

Hokejisté HC Olomouc zvítězili ve Vítkovicích

12. 01. 2021 - 19:41

V dohrávce 12. kola extraligy čekalo hokejisty HC Olomouc derby utkání ve Vítkovicích. Mora střenutí zvládla na tři body, vítěznou branku obránce Dujsík.

Olomouckým hokejistům se tentokrát vstup do zápasu na ledě soupeře, na rozdíl do toho nedělního v Mladé Boleslavi, podařil. Po první třetině vedli, branku dal ve 14. minutě Tomeček. V polovině utkání se domácím podařilo srovnat. Ovšem chvíli poté vrátil vedení na stranu Mory Dujsík. A nakonec to byl gól vítězný, protože stav 1:2 pro hosty už se až do konce zápasu nezměnil.

HC Vítkovice Ridera – HC Olomouc 1:2 (0:1, 1:1,

Branky a nahrávky: 31. Werbik (Dočekal, Fridrich) – 14. V. Tomeček (Ostřížek), 32. Dujsík (Tomajko, Gřeš). Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Gebauer, Rampír. Vyloučení: 3:1. Hráno bez diváků.

Vítkovice: Dolejš – Pyrochta, Polák, Gewiese, Galvinš, Koch, Kovář, Černý – Svačina, Hruška, Lakatoš – Krenželok, Dej, Schleiss – Mallet, Mikyska, Kalus – Fridrich, Werbik, Dočekal.
HC Olomouc: Konrád – Švrček, Dujsík, Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, A. Rutar, Valenta – Káňa, Nahodil, Kucsera – Ostřížek, Kolouch, Tomeček – Burian, Mácha, Bambula – Tomajko, Handl, Gřeš. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.