
BK Olomoucko vyhrálo nad Nymburkem, snížilo stav série
Skvělou aktuální formu podpořenou neuvěřitelnou bojovnosti pod vlastním košem využili parádně…
foto: Petr Pelíšek
22. 11. 2020 - 18:17
Ve 20. extraligovém kole se hokejistům HC Olomouc nepovedlo navázat na dobré výsledky se silným v předchozích dvou zápasech. V Praze hráli se Spartou a prohráli o šest branek.
V první i druhé třetině Mora inkasovala po třech brankách. A v obou to bylo podobné. Napřed přišel jeden gól, pak dva slepené. V první třetině dělilo druhou a třetí branku 24 sekund. Ve druhé pátou a šestou třiapadesát sekund. Potom vystřídal Jana Lukáše v olomoucké bráně Branislav Konrád. Ve třetí třetině padly dvě branky, po jedné na každé straně, za hosty se trefil Káńa.
Sparta Praha – HC Olomouc 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Řepík (Horák, Mikliš), 12. Košťálek (Forman), 12. Rousek (tr. střílení), 22. Kudrna, 30. Buchtele (Mikliš, Kudrna), 31. M. Jandus (Němeček), 59. Buchtele – 54. J. Káňa. Rozhodčí: Šír, Sýkora – Ondráček, Šimánek. Vyloučení: 4:1. Bez využití. Hráno bez diváků.
Sparta Praha: Machovský – Piskáček, Košťálek, Němeček, Jandus, Tomáš Dvořák, Mikliš, Poizl – Rousek, Horák, Řepík – Sobotka, Pech, Tomášek – Buchtele, Sukeľ, Kudrna – Zikmund, Vitouch, Forman. Trenér Miloslav Hořava.
HC Olomouc: Lukáš (31. Konrád) – Švrček, Škůrek, Vyrůbalík, Dujsík, Ondrušek, A. Rutar, Valenta – Burian, Knotek, Tomeček – Káňa, Nahodil, Kucsera – Olesz, Kusko, Valský – Bambula, Kolouch, Mácha. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
Skvělou aktuální formu podpořenou neuvěřitelnou bojovnosti pod vlastním košem využili parádně…
Semifinále basketbalové ligy mezi BK Olomoucko a Nymburkem se stěhuje na Hanou. Domácí zatím v…
Další extrémně fyzicky náročný zápas odehráli basketbalisté BK Olomoucko ve druhém semifinále proti…
Ve 2. kole nadstavbové skupiny Chance Ligy O titul se fotbalistům SK Sigma Olomouc zadařilo mnohem…
Skvělou třetí čtvrtinou rozhodli basketbalisté BK Olomoucko o historickém postupu do semifinále…
V jednadvacátém kole moravské skupiny 1. ligy starších žákyň hrály fotbalistky SK Sigma Olomouc ve…