Debakl venku Hokejistům HC Olomouc se na Spartě nedařilo

Hokejistům HC Olomouc se na Spartě nedařilo

22. 11. 2020 - 18:17

Ve 20. extraligovém kole se hokejistům HC Olomouc nepovedlo navázat na dobré výsledky se silným v předchozích dvou zápasech. V Praze hráli se Spartou a prohráli o šest branek.

V první i druhé třetině Mora inkasovala po třech brankách. A v obou to bylo podobné. Napřed přišel jeden gól, pak dva slepené. V první třetině dělilo druhou a třetí branku 24 sekund. Ve druhé pátou a šestou třiapadesát sekund. Potom vystřídal Jana Lukáše v olomoucké bráně Branislav Konrád. Ve třetí třetině padly dvě branky, po jedné na každé straně, za hosty se trefil Káńa.

Sparta Praha – HC Olomouc 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 7. Řepík (Horák, Mikliš), 12. Košťálek (Forman), 12. Rousek (tr. střílení), 22. Kudrna, 30. Buchtele (Mikliš, Kudrna), 31. M. Jandus (Němeček), 59. Buchtele – 54. J. Káňa. Rozhodčí: Šír, Sýkora – Ondráček, Šimánek. Vyloučení: 4:1. Bez využití. Hráno bez diváků.

Sparta Praha: Machovský – Piskáček, Košťálek, Němeček, Jandus, Tomáš Dvořák, Mikliš, Poizl – Rousek, Horák, Řepík – Sobotka, Pech, Tomášek – Buchtele, Sukeľ, Kudrna – Zikmund, Vitouch, Forman. Trenér Miloslav Hořava.

HC Olomouc: Lukáš (31. Konrád) – Švrček, Škůrek, Vyrůbalík, Dujsík, Ondrušek, A. Rutar, Valenta – Burian, Knotek, Tomeček – Káňa, Nahodil, Kucsera – Olesz, Kusko, Valský – Bambula, Kolouch, Mácha. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.