Zde může být vaše reklama.

Fotbalová reprezentace Hubník, Falta a Breite jsou v záložní nominaci

Hubník, Falta a Breite jsou v záložní nominaci

foto: Petr Pelíšek

11. 10. 2020 - 09:49

Česká fotbalová reprezentace má, stejně jako v září, korona potíže. Tým muselo opustit už několik pozitivně testovaných hráčů, před národním mužstvem jsou ještě duely v Izraeli a ve Skotsku. Trenér Jaroslav Šilhavý už tak musí vymýšlet i náhradní variantu. A v záložní nominaci jsou i tři hráči SK Sigma – stoper Roman Hubník a záložníci Radime Breite se Šimonem Faltou.

„FAČR děkuje všem profesionálním klubům za spolupráci na vytváření záložního týmu české reprezentace. Stále platí, když to bude na základě hygienických opatření možné, že je prioritou vyslat na středeční utkání do Skotska A tým trenéra Šilhavého,“ uvádí se na webu fotbal.cz.

V nominaci záložní jsou ještě další dva odchovanci SK Sigma – brankář Jakub Markovič a středopolař Kamil Vacek.

Povolaní hráči z české nejvyšší soutěže se sešli na hotelu a zatím zůstávají v České republice, kde se připravují pod vedením trenéra Davida Holoubka pro případ, že by hygienická opatření mezi jednotlivými státy neumožnovala, aby tým, který se v pondělí vrátí z Izraele, cestoval do Skotska na další utkání.

Nominace záložní reprezentace
Brankáři
Jaroslav Drobný, Tomáš Grigar, Jakub Markovič, Vít Nemrava
Obránci
Roman Hubník, Jakub Brabec, Jiří Fleišman, Milan Havel, Lukáš Hejda, Lukáš Hůlka, Jan Kovařík, Jan Mikula, Laco Takács
Záložníci
Radim Breite, Šimon Falta, Aleš Čermák, Vlastimil Daníček, Jakub Fulnek, Marek Havlík, Adam Jánoš, Tomáš Malinský, Ondřej Mihálik, Tomáš Ostrák, Michal Sáček, Michal Trávník, Kamil Vacek
Útočníci
Petr Hronek, Jan Kliment, Tomáš Poznar, Michael Rabušic, Tomáš Zajíc

Další články