Fotbalisté SK Sigma zvítězili v Karviné
Do finále skupiny o umístění vstoupili fotbalisté SK Sigma Olomouc velmi dobře. V Karviné sice…
foto: Petr Pelíšek
03. 10. 2020 - 10:07
Hokejisté HC Olomouc nebudou hrát první říjnovou neděli doma zápas proti Spartě Praha. V hanáckém klubu se objevilo podezření na koronavirus, proto byl duel odložen. Klub o tom informoval na svém webu.
„Domácí utkání proti HC Sparta Praha plánované na neděli 4. října se z důvodu podezření na výskyt onemocnění Covid-19 u několika členů týmu HC Olomouc odkládá. Klub nyní bude postupovat podle doporučení lékařů a Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje a další známé informace zveřejní na svých webových stránkách. Do té doby se k situaci nebude více vyjadřovat,“ píše se v prohlášení na webu HC Olomouc.
Mora měla hrát v pátek v Litvínově, ale také tento zápas byl odložen, to vzhledem ke karanténě v týmu soupeře HC Olomouc.
Do finále skupiny o umístění vstoupili fotbalisté SK Sigma Olomouc velmi dobře. V Karviné sice…
Před fotbalisty SK Sigma Olomouc jsou dva závěrečné duely soutěžního ročníku Chance Ligy. V obou se…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc jsou ve finále skupiny o umístění v Chance Lize. K postupu přes…
Splnit postupový úkol. To je cíl, se kterým půjdou fotbalisté SK Sigma Olomouc do domácího…
Dva roky po sobě je Patrik Šerý světový držitel prvního místa žebříčku IFBB mezi medailisty z…
Trenérské duo Petr Fiala – Petr Svoboda už je v akci. Hokejistům HC Olomouc začala příprava na…