Dnes:-2°C

Zítra:3°C

Úterý 18.1. Vladislav
Menu

Překvapivý výsledek Nečekaný start Zory, prohrála v Plzni

Nečekaný start Zory, prohrála v Plzni

foto: Petr Pelíšek

05. 09. 2021 - 20:45

Házenkářkám DHK Zora Olomouc se vstup do nové sezony MOL ligy nepovedl. V 1.kole jely do Plzně v roli favorita, ale prohrály tam o deset branek.

Olomouc začala ztrácet už v úvodních minutách. Magdaléna Kašpárková snižovala na 2:1, pak na dlouho úřadovaly pouze plzeňské hráčky. Pavlína Kepková z protiútoku zvyšovala na 6:1, později Pavlína Lásková na 9:3, v domácí bráně se několikrát vytáhla Karin Řezáčová. Do šaten šly Západočešky s šesti góly k dobru. ZORA nemohla být spokojená se vstupem ani ve druhé části zápasu, góly Terezy Fryčákové zdaleka nestačily na snížení ztráty, která naopak stále rostla. Poslední naděje Olomouce utnula Veronika Galušková, která se po návratu do Plzně představila přítomným divákům 8 vstřelenými góly.

DHC Plzeň – DHK Zora Olomouc 28:18 (13:7)

Rozhodčí: Pražák, Šulc. Sedmičky:  2/1:4/3. Vyloučení: 4:3.

DHC Plzeň: Řezáčová, Malá, Mancellari – Kepáková 2, Šmrhová 3, Bušauerová, Kantnerová 1, Formanová 1, Drozdová 4, Franzová 4, L. Galušková 1, Lásková 1, Melicharová, D. Galušková, Vlachová 3/1, V. Galušková 8/1. Trenérka: Jana Bureš Galušková.
DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková 1, Kapsová, Jansová, Sovová, Kašpárková, Přikrylová 4/3, Roupcová, Krajčovičová, Fryčáková 4, Možíšová 1, Hejlová 2, Kuxová 3, Kubálková, Kubáčková 2. Trenér Libor Malínek.

Další články