Basketbalisté BK Olomoucko prohráli s Nymburkem
Přes třicet minut drželi basketbalisté BK Olomoucko na uzdě nymburského šampiona v dohrávce 8. kola…
foto: Petr Pelíšek
04. 10. 2023 - 21:48
Ve 4. kole Kooperativa NBL se basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko dočkali první výhry v sezoně. V Děčíně se ji zajistili skvělým nástupem a povedenou prvním čtvrtinou. V dramatické koncovce pak Hanáci dokázali uhájit vítězství o jeden bod.
Po dobrém startu drželo Olomoucko náskok prakticky celé utkání. V závěru třetí čtvrtiny vedli Hanáci o čtrnáct bodů. Ale domácí finalista minulé sezóny zabral a v závěru dokonce srovnal na 71:71. Ale finiš pak vyzněl pro BK REDSTONE.
„Jsme opravdu hrdý na naše kluky. Nikdy není lehké vyhrát venku, tím spíš na půdě úřadujícího finalisty, kredit Děčínu a trenérům za to, jak bojovali až do konce. Ohledně nás si nemám nač stěžovat, vydrželi jsme dělat, co bylo třeba, abychom nakonec uhájili výhru,“ řekl Andrew Hipsher, trenér BK REDSTONE Olomoucko.
BK ARMEX Děčín - BK Redstone Olomoucko 74:75 (18:24 33:43 52:60)
Nejvíce bodů: Matěj Svoboda 21, Walton 17, Pomikálek 16 - McBrayer 17, Hemphill 14, Shaver 13.
Přes třicet minut drželi basketbalisté BK Olomoucko na uzdě nymburského šampiona v dohrávce 8. kola…
Ve skvělé atmosféře haly prostějovského Sportcentra DDM odehráli basketbalisté BK Olomoucko první…
Kulturista Patrik Šerý startoval, na pozvání ředitele celé akce Stanislava Pešáta, na světovém…
Kulturista Patrik Šerý startoval ve švýcarském Curychu na na IFBB Mr. Universe 2025. Podobný závod…
Až do konce zápasu proti USK Praha ze sebe basketbalisté BK Olomoucko dolovali veškeré dostupné…
O prodloužení úspěšné série se budou v utkání 6. kola Maxa NBL snažit hráči BK Olomoucko. V domácím…