
Basketbalisté BK Olomoucko budou hrát o medaile
Skvělou třetí čtvrtinou rozhodli basketbalisté BK Olomoucko o historickém postupu do semifinále…
foto: bkredstone.cz
01. 10. 2024 - 20:38
Čtvrtý tým minulé sezony z Ostravy bude soupeřem BK Olomoucko v dalším mistrovském utkání. Nová huť zatím čeká na první vítězství v novém ročníku, přesto ve své hale bude ve středu od 18 hodin těžkým soupeřem.
„Ostrava sice třikrát prohrála, její zápasy ale byly velice vyrovnané. Rozhodně nás čeká těžký soupeře a my budeme muset podat velice kvalitní výkon, pokud máme mít šanci na úspěch,“ uvědomuje si trenér Olomoucka Andrew Hipsher.
Hala Tatran je pro soupeře vždy nepříjemná. Jiné jsou především koše, které jsou málo pružné a na to nejsou hostující týmy zvyklé. „V tom problém nevidím. Dokud jsou deset stop vysoké a hřiště je dlouhé osmadvacet metrů, je to pořád basketbal. Cílem dát co nejvíce bodů a hrát s maximálním nasazením. To je celé,“ říká Hipsher.
Skvělou třetí čtvrtinou rozhodli basketbalisté BK Olomoucko o historickém postupu do semifinále…
Podívanou plnou zvratů nabídlo čtvrté čtvrtfinále basketbalové ligy, v němž BK Olomoucko opět…
Reprezentant v kulturistice Patrik Šerý je letos na mezinárodním startu podruhé zlatý. O…
Ve druhém finálovém utkání DATART extraligy žen hrál VK Šantovka Olomouc UP ve své hale proti VK…
Zaplněná Čajkaréna sledovala třetí čtvrtfinále basketbalové ligy, v němž za stavu 1:1 na zápasy…
Až ve čtvrtém utkání na opavské půdě basketbalisté BK Olomoucko po závěrečné siréně nestavili.…