Zde může být vaše reklama.

Kooperativa NBL BK REDSTONE s novým trenérem v neděli na Opavu

BK REDSTONE s novým trenérem v neděli na Opavu

foto: Petr Pelíšek

04. 11. 2022 - 10:32

Podruhé v řadě se basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko představí v domácím prostředí. V osmém kole Kooperativa NBL přivítají Opavu, která v posledních dvou sezonách hrála finále. Utkání bude premiérou nového kouče domácího týmu Tihomira Bujana a netradičně se odehraje v neděli 6. listopadu od 18 hodin.

V Opavě bylo v létě rušno. Kariéru ukončil Martin Gniadek s Radimem Klečkou a odešel švédský pivot Mattias Markusson. Klub získal Američana Dontaye Basseta, Jakuba Mokráně ze Svitu a Radka Farského z USK. Především zahraniční posily zatím vypadají dobře a Opavu střelecky táhnou společně s kapitánem Jakubem Šiřinou.

„Od mého příchodu se snažíme pracovat na odstranění některých chyb. Nejsme kompletní a chybí nám někteří důležití hráči, přesto chceme proti Opavě odehrát dobrý zápas a podat kvalitní výkon. Hrajeme doma, chceme ukázat zlepšení. Soupeř je hodně kvalitní potvrzuje v lize a ukázat to i v evropském poháru. Potřebujeme hrát bez chyb, jedině tak může přijít šance na úspěch,“ říká před utkáním trenér Bujan.

Další články