MOL liga Házenkářky DHK Zora vezou ze Slavie bod

Házenkářky DHK Zora vezou ze Slavie bod

04. 09. 2023 - 19:11

Novou sezónu MOL ligy zahájily házenkářky DHK Zora Olomouc v Praze na Slavii. Po prvním poločase tam vedly o tři branky, nakonec braly bod za remízu.

Šlo o zápas prvního s třetím z minulého soutěžního ročníku. Dlouho to bylo velmi vyrovnané, až v závěru poločasu Zora domácí utekla a do šaten šla s náskokem tří branek. Ten po pauze úřadující mistr stáhl a přetahovaná o každá gól byla nakonec nerozhodná.

DHC Slavia Praha – DHK Zora Olomouc:25 (9:12)

Nejvíce branek: Míšová 5, Švihnosová 4, Vavroušková 4 – Malinová 6, Možíšová 4, Kubálková 4. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/5. Vyloučení: 1:5. Diváci: 100.

DHK Zora Olomouc: Polášková 1, Habermannová – Malinová 6/5, A. Kubálková 4, Protivánková, Roupcová 3, Krajčová, Krejzlíková, Horáková 1, Vasiljeva 3, Možíčová 4, Machačová 2, K. Kubálková 1, Ešnerová. Trenérka Lucie Fabíková.