
Basketbalisté BK Olomoucko budou hrát o medaile
Skvělou třetí čtvrtinou rozhodli basketbalisté BK Olomoucko o historickém postupu do semifinále…
08. 07. 2019 - 15:00
Přerovský silák Jiří Tkadlčík sbírá jeden úspěch za druhým. Minulý rok ovládl rodák z Přerova soutěž World‘s Ultimate Strongman Championship, díky čemuž získal titul pro nejsilnějšího muže světa ve váhové kategorii do 105 kilogramů, a nyní dokázal své kvality opět prokázat před zraky celého světa.
Během jedné z částí letošního ročníku zmíněné soutěže se českému strongmanovi podařilo vytáhnout na mrtvém tahu neuvěřitelných 406 kilogramů, čímž stanovil nový světový rekord ve váze do 105 kilogramů. Celkově na WUSC získal 4. místo. V rámci mistrovství v mrtvém tahu (World Deadlift Championship) však obsadil první příčku.
Jak sám Tkadlčík zmiňuje v popisku pod zveřejněným videem na svém facebooku, pokořit více než 400 kilogramů na „mrtvolu“ si přál už více než 2 roky a nyní to konečně vyšlo. Tento úspěch zároveň považuje za jeden ze svých vůbec nejlepších výsledků. Poblahopřál také dalším soutěžícím.
Skvělou třetí čtvrtinou rozhodli basketbalisté BK Olomoucko o historickém postupu do semifinále…
Podívanou plnou zvratů nabídlo čtvrté čtvrtfinále basketbalové ligy, v němž BK Olomoucko opět…
Reprezentant v kulturistice Patrik Šerý je letos na mezinárodním startu podruhé zlatý. O…
Ve druhém finálovém utkání DATART extraligy žen hrál VK Šantovka Olomouc UP ve své hale proti VK…
Zaplněná Čajkaréna sledovala třetí čtvrtfinále basketbalové ligy, v němž za stavu 1:1 na zápasy…
Až ve čtvrtém utkání na opavské půdě basketbalisté BK Olomoucko po závěrečné siréně nestavili.…