Úspěch na Grand Prix Olomoučtí karatisté sbírali medaile

Olomoučtí karatisté sbírali medaile

06. 11. 2019 - 15:33

První listopadovou neděli se závodníci olomouckého karate klubu V.I.P. Sport club Olomouc zúčastnili mezinárodního závodu Grand Prix Ostrava, kde sportovci z pěti zemí bojovali o medaile.

Všichni čtyři závodníci bodovali a dovezli do Olomouce cenné kovy. Štěpán Přibyl zvítězil v kategorii kata kluci 10 a 11 let a získal i krásný pohár. Kateřina Urbanová byla v kategorii kata holky do 12 let beginner třetí, Simona Heckelmoserova pátá a kata team holky do 14 let ve složení Kateřina Urbanová, Simona Heckelmoserova a Dorota Přibylová skončil také na krásném třetím místě.

„Byla to krásná příprava na Mistrovství České republiky které klub již brzy čeká, a věříme, že ještě víc karatistů, kteří se již nominovali, bude minimálně takhle úspěšných a držíme jim palce,“ řekla Katarína Dopitova, trenérka V. I. P. Sport club Olomouc.