Dnes:16°C

Zítra:16°C

Sobota 1.10. Igor
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

23. 09. 2022 - 06:30

Víkend bude pro fanoušky sportu na Olomoucku tentokrát poněkud chudší. Profesionální fotbalové soutěže mají pauzu, ale jinak se hrají všechny ostatní.

FOTBAL
2. liga žen
SK Sigma Olomouc – FC Praha (NE, 15.30)

Příprava
SK Sigma Olomouc B – Žilina B (PÁ, 12.00)

MSFL
SK Uničov – Uherský Brod (NE, 10.15)

DIVIZE E
1.HFK Olomouc – Zbrojovka Brno B (SO, 15.30)
FK Šternberk – Slavičín (SO, 15.30)
FK Šumperk – Baťov (NE, 15.30)
Kozlovice – Bzenec (NE, 15.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Litovel – Zábřeh (SO, 15.30)
Kostelec na Hané – Sigma Lutín (SO, 15.30)
Želatovice – Medlov (SO, 15.30)
Jeseník – Brodek u Přerova (SO, 15.30)
Mohelnice – Čechovice (SO, 15.30)
Konice – Dolany (NE, 15.30)
Lipová – Velké Losiny (NE, 15.30)
Bohuňovice – Rapotín (NE, 15.30)

I.A třída, skupina A
Bludov – Lesnice (SO, 15.30)
Maletín – Loštice (SO, 15.30)
Chomoutov – Protivanov (SO, 15.30)
Libina – Paseka (SO, 15.30)
Plumlov – 1.FC Olešnice (SO, 15.30)
Postřelmov – Troubelice (SO, 15.30)
Určice – Náměšť na Hané (SO, 15.30)

I.A třída, skupina B
Chválkovice – Velká Bystřice (SO, 15.30)
Kralice na Hané – Hlubočky (SO, 15.30)
Bělkovice – Bělotín (NE, 15.30)
Želatovice B – Nové Sady B (NE, 15.30)
Beňov – Slavonín (NE, 15.30)
Dub nad Moravou – Kovalovice (NE, 15.30)
1.HFK Olomouc B – Lipník nad Bečvou (NE, 15.30)

I.B třída, skupina A
Hustopeče nad Bečvou – Otaslavice (SO, 15.30)
Klenovice – Újezdec (SO, 15.30)
Domaželice – Opatovice (NE, 10.00)
Ústí – Vrchoslavice (NE, 10.00)
Pivín – Pavlovice (NE, 15.30)
Radslavice – Horní Moštěnice (NE, 15.30)
Tovačov – Brodek u Prostějova (NE, 15.30)

I.B třída, skupina B
Hněvotín – Doloplazy (SO, 9.30)
Černovír – Smržice (NE, 10.00)
Slatinice – Haná Prostějov (NE, 15.30)
Šternberk B – Kožušany (NE, 15.30)
Mostkovice – Zvole (NE, 15.30)
Sigma Hodolany – Moravský Beroun (NE, 15.30)
Haňovice – Velký Týnec (NE, 15.30)

I.B třída, skupina C
Štíty – Ruda nad Moravou (SO, 15.30)
Jindřichov – Vikýřovice (SO, 15.30)
Velké Losiny B – Žulová (SO, 15.30)
Písečná – Bohdíkov (SO, 15.30)
Zlaté Hory – Mikulovice (SO, 15.30)
Oskava – Bernartice (SO, 15.30)
Sudkov – Řetězárna (NE, 15.00)

OFS OLOMOUC
II.třída
Příkazy – Hlubočky B (SO, 13.00)
Červenka – Střelice (SO, 14.00)
Grygov – Nová Hradečná (SO, 15.30)
Přáslavice – Horka nad Moravou (SO, 15.30)
Lužice – Újezd (SO, 15.30)
Štarnov – Blatec (SO, 15.30)
Chválkovice B – Bohuňovice B (NE, 15.30)
Šumvald – Pňovice (NE, 15.30)

III.třída
Příkazy B – Štěpánov (SO, 15.30)
Slavonín B – Hraničné Petrovice (SO, 15.30)
Mladeč – Babice (NE, 14.30)
Odrlice – Velký Újezd (NE, 14.30)
Libavá – Drahanovice (NE, 15.00)
Nedvězí – Jívová (NE, 15.30)
Nemilany – Dlouhá Loučka (NE, 15.30)

IV.třída
Králová – Mladějovice (SO, 15.00)
Huzová – Sigma Hodolany B (SO, 15.30)
Moravská Huzová – Jiříkov (SO, 15.30)
Drahlov – Sigma Lutín B (SO, 15.30)
Střeň – Náklo (NE, 15.00)
Doloplazy B – Hnojice (NE, 15.30)

Další články