Zde může být vaše reklama.

První liga futsalu Sparta uštědřila nováčkovi z Olomouce lekci

Sparta uštědřila nováčkovi z Olomouce lekci

foto: fotbal.cz

29. 08. 2022 - 12:27

Fustalisté SK UP Olomouc měli velmi těžký vstup do první ligy. Nováček soutěže hrál v Praze na Spartě, což je jeden z favoritů. A ten přivítal Hanáky mezi elitou jasnou výhrou 11:1.

Domácí vletěli na svého soupeře hned v úvodu zápasu a po osmi minutách vedli již 3:0. Další tři branky si Sparta nechala na konec prvního poločasu a po premiérových brankách v rudém dresu Rukovciho, Darriera a Fabricia to bylo 6:0. Ve druhém poločase se utkání jen dohrávalo, i přesto ale Sparta chtěla soupeři nasázet co nejvíce branek, nakonec jich bylo jedenáct.

"Na Spartě nás čekala těžká premiéra v 1. Futsal lize. První poločas jsme se spíše rozkoukávali. Druhý jsme se soupeřem dlouho drželi krok. Měli jsme i několik šancí na zkorigování skóre. Bohužel to vyšlo jenom jedenkrát. Každý takovýto zápas je pro nás obrovská škola. Zraněnému hráči Sparty přejeme brzké uzdravení,“ řekl Jakub Řičica, vedoucí SK UP Olomouc.

Sparta Praha – SK UP Olomouc 11:1 (6:0)

Branky: 1., 3. a 40. Brahimi, 15. a 25. Rukovci, 17. a 37. Darrier 20. a 33. Fabricio, 8. Maxharraj, 35. Hora– 34. vlastní Darrier.

SK UP Olomouc: R. Janečka - Lapčík, Brázdil, Kmínek, Křižák, Šipka, Zapletal, Tilkeridis, Šafránek.

Další články