Sigma představila nové dresy i generálního partnera
V nových dresech vyrazí do sezony 2026/27 fotbalisté Sigmy Olomouc. Pro domácí zápasy bude v…
foto: Petr Pelíšek
27. 12. 2019 - 12:30
Trenér Radoslav Látal v létě nahradil na lavičce SK Sigma Olomouc Václava Jílka, který odešel do pražské Sparty. Na Andrově stadionu jsou po dvaceti kolech na desátém místě tabulky. A v právě probíhající zimní pauze se spekuluje nejen o odchodech některých hráčů, ale také trenéra Látala. Ve všech případech jsou ve hře zahraniční angažmá. Informoval o tom jako první deník Sport.
Podle webu przegladsportowy.pl byl před Vánoci Radoslav Látal v Polsku a hovořil se zástupci Jagiellonie Białystok. „Podle našich informací se strany dohodly. V cestě však stojí důležitá dohoda mezi Radoslavem Látalem a Sigmou Olomouc,“ píše polský server. V Sigmě má ovšem Látal platnou dlouhodobou smlouvu, v létě ji podepsal na dva roky. Jasno v tomto směru bude na začátku ledna, to začíná příprava v Olomouci, ale také v Bialystoku. Tam působí dva odchovanci SK Sigma – záložníci Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil.
Navíc je podle deníku Sport zájem v zahraničí o dva hráče základního kádru SK Sigma. Záložníka Jakuba Plška by chtěl maďarský Puskás Ferenc Akadémia FC, stopera Václava Jemelku pak Kairat Almaty z Kazachstánu.
V nových dresech vyrazí do sezony 2026/27 fotbalisté Sigmy Olomouc. Pro domácí zápasy bude v…
Dvě branky islandského útočníka Hilmira Mikaelssona znamenal pro fotbalisty SK Sigma Olomouc…
Dvaadvacetiletý záložník Marko Soldo přestoupil z Dinama Záhřeb do SK Sigma Olomouc. Příchod…
Krátce po odjezdu na herní soustředění v Rakousku oznámili fotbalisté SK Sigma Olomouc další…
Z Androva stadionu vyrazili směrem na jih fotbalisté SK Sigma Olomouc. Nemíří ale k moři na Jadran…
Veslařské mistrovství České republiky, které se konalo od 4. do 7. července v Račicích, se zapsalo…